Kolik stojí permanentni obočí?
Úprava obočí pinzetou nebo teplým voskem. Cena je stanovena dle délky času potřebného na úpravu obočí.Čerstvě po zákroku nehodnoťte tvar ani barvu, pokožka je podrážděná, oteklá a může dojít k přechodné asymetrii tvaru. Vyčkejte proto až do úplného vyhojení pokožky. Celkově bude obočí světlejší cca o 30–40 %. Kůže se hojí v první etapě cca 5–7 dní.Zpravidla 4 až 5 dnů, u obočí to může být až 1 týden. Po dobu hojení není vhodné používat jakákoli líčidla na místa, kam byl PM aplikován. Je potřeba nějak speciálně o PM pečovat

Jak dlouho trvá tetování obočí : Doba aplikace v saloně je u permanentu obočí cca 1,5 hodiny a u následné korekce cca 30 min. Korekce je možná po 4–12 týdnech. Po 4 týdnech se teprve pigment ustálí a až tehdy uvidíme finální vzhled barvy a můžeme provést případnou korekci. Korekce stojí 800Kč.

Kolik stojí permanentni obočí

Kolik stojí microblading či pudrové obočí Jednotná cena za toto ošetření je 3 500 Kč. Korekce do 2 měsíců od ošetření je pak za 1 000 Kč.

Co nedělat před tetováním obočí : Před provedením permanentního make-upu:

nepijte kávu, colu a alkoholické nápoje. přijďte v pohodlném oblečení 3 dny před zákrokem a týden po si nebarvěte řasy a obočí

Permanentní make-up

Název Orientační cena Korekce
Tetování obočí 2 700,- Kč 2 200,- Kč 500,- Kč
Výplň – stínování rtů 2 900,- Kč 500,- Kč
Tetování – kontury kolem rtů 2 500,- Kč 500,- Kč
Tetování obou očních linek 3 000,- Kč 500,- Kč


Jak moc bolí tetování rtů – citlivost u zákroku je individuální, každá klientka aplikaci vnímá jinak, stínovaná technika se dá přirovnat jemnému "škrabkání" na kůži, dále používám dle potřeby anestetika , tudíž se není čeho bát.

Co Nedelat po Permanentnim make upem

Proces hojení

  • vyhněte se opalování, přímému slunci či soláriu (po 14 ti dnech můžete aplikovat ochranný krém s SPF nejméně 50),
  • nechoďte do bazénu, sauny, solných jeskyní, apod. (zvyšujete tím riziko možné infekce),
  • nevystavujte obočí přímému mrazu,
  • nepoužívejte make-up ani jiné kosmetické přípravky.

Opalování (i v soláriu) vynechte minimálně 2 týdny před aplikací tetování a minimálně měsíc po aplikaci tetování. Rozhodně nechoďte na tetování se spálenou, či výrazně opálenou a podrážděnou kůží. PročPermanentní make-up rtů, někdy také nazývaný tetování rtů, spočívá v aplikaci barevných pigmentů do svrchní vrstvy kůže (méně hluboko, než běžné tetování), kde poté po korekci a při správné údržbě vydrží jeden až čtyři roky.

Cena permanentního makeupu rtů se pohybuje v rozmezí 2 500 Kč – 6 500 Kč, ale může to být i více. Záleží také na tom, jestli cena obsahuje první i druhé tetování a přípravek na domácí péči. Přesnou cenu Vám vždy řekne konkrétní stylistka permanentního makeupu, pro kterou se rozhodnete.

Jak často chodit na obočí : Doporučuji chodit na laminaci obočí jednou za 8-10 týdnů. Abyste stále vypadala perfektně. Laminace obočí – je narovnání neposedného, kudrnatého obočí, které má špatný směr. Je to postup, který obočí zahušťuje a dlouhodobě fixuje v požadované poloze.

Co nedělat před tetováním : Před tetováním:

Den před vaším tetováním je nutné se vyhnout alkoholu, nápojům obsahujícím kofein (jako je káva nebo energetické nápoje) a omamným látkám. Tyto faktory ovlivňují způsob, jakým tělo přijímá pigment a jak bude výsledné tetování vypadat.

Kde tetování bolí nejvíce

Na jakých místech bolí tetování nejvíce Tetování nejvíc bolí na kloubech (prsty, loket, koleno, kotník). Mezi další hodně bolestivá místa patří: krk, podpaží, dlaň, hřbet ruky, loketní jamka, žebra, hrudní kost, klíční kost, vnitřní část stehna, vnitřní strana kolene, holeň, nárt.

Co nedělat před permanentním makeupem

  • V krátké době před tetováním permanentního makeupu se nedoporučuje velká fyzická zátěž
  • V zimních měsících dlouhodobý pobyt na mrazu nebo v letních měsících na slunci.
  • Před tetování není vhodné pít kávu, čaj nebo energetické nápoje.

Bolesti samotného zákroku se nemusíte obávat, jelikož na celou oblast nejdříve použijeme anestetický gel. Ten obočí i rty znecitliví, a vy tak během procedury ucítíte pouze jemné škrábání.

Kdo se nesmí tetovat : KOHO BYCH TETOVAT NEMĚL/A

  • Netetujte osoby, které jsou pod vlivem alkoholu, drog nebo jiných látek, které zhoršují jejich úsudek nebo koordinaci.
  • Buďte opatrní při tetování na aktivní kožní onemocnění, jako je lupénka, ekzém nebo těžké akné.