Jak zjistit jestli mám zaplacené zdravotní pojištění 211?
Přehled o platbách pojistného získáte snadno díky aplikaci Moje VZP. Můžete si také zažádat o vyúčtování pojistného na veřejné zdravotní pojištění. Stačí přijít na některou z poboček VZP a toto vyúčtování (k danému dni) dostanete na počkání, samozřejmě bezplatně.Prostřednictvím výpisu z registru exekucí na webu Exekuceinfo.cz je možné získat přehled nejen o případných dluzích u zdravotní pojišťovny, ale i všech dalších, které jsou u konkrétní osoby nebo fimy vymáhány v podobě exekuce soudními exekutory.Využijte jednu z možností, jak se stát naším pojištěncem, nebo registrovat novorozence:

  1. Online přihláška. Online přihláška zde.
  2. Vyplňte PDF. a pošlete poštou. Formulář zde.
  3. Zastavte se v našem. klientském centru. Naše klientská centra.

Jak zjistit jestli jsem Pojisteny : Kde a jak službu řešit

Žádost o výpis z účtu pojištěnce zašlete poštou na adresu příslušné pojišťovny: Kontakty – VZP ČR. Kontakty | Vojenská Zdravotní Pojišťovna ČR 201 (vozp.cz)

Jak zjistit dluh na socialnim a zdravotnim

Dříve OSSZ zasílala vyúčtování zaplacených záloh, tzv. inventuru pohledávek, od roku 2022 je vyúčtování pro OSVČ k dispozici online na ePortálu ČSSZ. Předepsané zálohy, jejich úhradu i vznik nedoplatku na sociálním pojištění je tedy možné zjistit touto cestou, případně se obrátit přímo na příslušné pracoviště OSSZ.

Jak zjistit dlužníka zdarma : Navštivte webovou stránku https://www.centralniregistrdluzniku.cz a získejte přístup k nejlepšímu zdroji informací o dlužnících v České republice.

V případě, že si chcete zkontrolovat své dluhy, popřípadě dluhy třetích osob, je potřeba získat výpis informací z oficiálních databází:

  1. Centrální evidence exekucí (CEE)
  2. Bankovní registr klientských informací (BRKI)
  3. Nebankovní registr klientských informací (NRKI)
  4. Sdružení SOLUS.
  5. Finanční úřad.


Dříve OSSZ zasílala vyúčtování zaplacených záloh, tzv. inventuru pohledávek, od roku 2022 je vyúčtování pro OSVČ k dispozici online na ePortálu ČSSZ. Předepsané zálohy, jejich úhradu i vznik nedoplatku na sociálním pojištění je tedy možné zjistit touto cestou, případně se obrátit přímo na příslušné pracoviště OSSZ.

Co delat kdyz nemám Karticku pojišťovny

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob pro nahlášení ztraceného/poškozeného průkazu je využít on-line formulář (žádost o nový průkaz pojištěnce VZP). VZP následně pojištěnci zašle na jeho e-mail náhradní doklad, a to zpravidla do 2 pracovních dnů. Pojištěnec může také osobně navštívit některou z našich poboček.v den nástupu do zaměstnání je povinen sdělit svému zaměstnavateli, u které zdravotní pojišťovny je pojištěn. Stejnou povinnost má i tehdy, stane-li se pojištěncem jiné zdravotní pojišťovny v době trvání zaměstnání.Základním dokladem prokazujícím doby důchodového pojištění (zaměstnání) je evidenční list důchodového pojištění (dále jen ELDP). Zjistíte-li, že se v evidenci ČSSZ nenachází, je nejjednodušší kontaktovat OSSZ v místě Vašeho trvalého bydliště.

Občané mohou požádat Českou správu sociálního zabezpečení (Odbor správy údajové základny) o výpis dob pojištění z evidence ČSSZ, konkrétně o zaslání informativního osobního listu důchodového pojištění (dále jen „informativní list“).

Kde hledat dlužníky : Pokud tedy má subjekt nějaký dluh, obvykle bývá veden minimálně u jedné z následujících institucí, nebo registrů.

  • Exekuční registr.
  • Solus.
  • Bankovní registr klientských informací
  • Nebankovní registr klientských informací
  • Sociální pojišťovna.
  • Zdravotní pojišťovna.
  • Finanční úřad.

Jak zjistit všechny své dluhy zdarma : V případě, že si chcete zkontrolovat své dluhy, popřípadě dluhy třetích osob, je potřeba získat výpis informací z oficiálních databází:

  1. Centrální evidence exekucí (CEE)
  2. Bankovní registr klientských informací (BRKI)
  3. Nebankovní registr klientských informací (NRKI)
  4. Sdružení SOLUS.
  5. Finanční úřad.

Jak zjistit dluhy online zdarma

Jak používat Centrální registr dlužníků

Stačí navštívit webovou stránku https://www.centralniregistrdluzniku.cz a zaregistrovat se jako uživatel. Po úspěšné registraci získáte přístup k rozhraní, kde můžete vyhledávat dlužníky, zobrazovat jejich detailní informace a vytvářet vlastní seznamy dlužníků.

Ztrátu průkazu zdravotního pojištění musíte ohlásit své zdravotní pojišťovně neprodleně, podle zákona do osmi dnů. K vystavení nového průkazu budete potřebovat doklad totožnosti. VZP ČR vystavuje průkaz svým pojištěncům bezplatně, a to i pokud se jedná o duplikát.Obvykle se nachází na přední straně kartičky a v návaznosti na ně na dalších oficiálních dokumentech. Pro každého pojištěnce je unikátní. Tip: V České republice se při narození se dítě automaticky stává dnem narození pojištěncem té zdravotní pojišťovny, u které je pojištěna matka.

Co kdyz zapomenu zaplatit pojistku : Pokud zapomenete zaplatit povinné ručení, kontaktujte svou pojišťovnu co nejdříve a situaci s ní proberte. Pokud jde o první zapomenutí, může pojišťovna nabídnout řešení v podobě pozdního placení, případně úpravy plateb na splátky.