Jak nafouknout balónek číslo brčkem?
Nafouknutí je jednoduché, buď použijete heliovou bombu, které má přímo plnící hubici nebo lze takovýto balónek nafouknout pomocí ruční pumpičky, či pomocí brčka – s brčkem ale musíte zacházet velmi opatrně, aby se fólie neprotrhla.Při nafukování balónků vzduchem můžete použít ruční pumpičku či profi elektrickou pumpičku, která obsahuje speciální ventil na fóliové balónky, nebo obyčejné brčko, které opatrně vsunete do nafukovacího ventilu a foukáte. Balónky nafouknuté vzduchem nelétají!Jedinou cestou, jak vyfouknout foliový balónek je obyčejné brčko. Brčko zavedeme do balónku přes samouzavíratelný ventil a začneme vyvíjet tlak na balónek, dokud jej nevyfoukneme úplně.

Jak nafouknout Samonafukovaci balónek : 1) Nejdříve vezmeme balonek a pomocí trychtýře ho naplníme jedlou sodou. 2) Do menší PET lahve nalijeme ocet. 3) Balónek navlékneme přes hrdlo. 4) Pevně držíme u okraje a vsypeme obsah do lahve.

Jak vyfouknout nafukovací číslo

Pokud vám přežijí zacházení na party, je možné je jednoduše vyfouknout a uschovat na příště. Uvnitř je takzvaný zpětný ventil. Stačí tímto ventilem prostrčit brčko, tyčku nebo dutou slámku, zhruba 15 cm hluboko a vzduch či helium z balonku vypustit. Podobným způsobem lze pak balonky zpátky nafouknout.

Jak nafouknout vodní balónky : Lahev přestřihneme těsně pod polovinou, na hrdlo láhve nevlékneme balónek a nádobu napustíme vodou. Lahev ponoříme do nádoby a budeme pozorovat balónek, který se nafoukne. Jelikož je vzduch lehčí než voda, tak voda vytlačuje vzduch vzhůru, který následně způsobí nafouknutí balónku.

Láhev naplňte cca do 1/3 octem. Pak do ní – ideálně pomocí trychtýře – nasypte 2–3 lžičky jedlé sody. Chemickou reakcí uvnitř začne vznikat oxid uhličitý. Balonek navlékněte na hrdlo lahve a nechte hezky naplnit, pak už jen zavažte jeho hrdlo.

Ústí balónku opatrně natáhneme na hrdlo láhve, tak aby soda/prášek zůstala v balónku. Sodu/prášek z balónku vytřepeme do láhve s octem. Držíme láhev za hrdlo, kde je napojen balónek, aby nám neuletěl. Vznikající oxid uhličitý nafoukne balónek.

Kolik stojí nafouknout balónek

Ceník nafukování fóliových balónků:

Velikost Cena
S 60 Kč
M 90 Kč
L 120 Kč
XL 150 Kč

Napíchnutí balónku: Na černý ventil napíchněte balónek tak, aby nedocházelo k úniku po stranách. Nafouknutí balónku: Zatlačte na ventil a vychylte ho z jeho pozice. Tím uvolníte bezpečnostní ventil a helium začne proudit do balónku. Ujistěte se, že balónek má tvar kapky, což je znak správného nafouknutí.Balónek obsahuje bezpečnostní pojistku, doporučujeme nafukovat hustilkou. Pokud chcete balónek vyfouknout, doporučujeme použít jakoukoliv tenkou tyčinku, kterou uvolníte pojistku. Jde o stejný systém, který se používá u nafukovacích kruhů.

Ceník nafukování fóliových balónků:

Velikost Cena
S 60 Kč
M 90 Kč
L 120 Kč
XL 150 Kč

Jak dlouho vydrží nafouknuté balónky : Balónky nafouklé héliem létají. Na zavazování se používají stuhy na balónky a závaží. Pro rychlejší uvazování se ale používají taky rychlovazače. Hélium ale prchá povrchem balónků mnohem rychleji, takže balónek vydrží létat cca 8–12 hodin – závisí na objemu balonků a okolní teplotě.

Čím nafukovat balónky : Nafukovat můžete dvoucestnou pumpou nebo elektrickým kompresorem. Ten si můžete zakoupit v našem eshopu, nebo si ho od nás pouze vypůjčit.

Jak vyfouknout nafukovací čísla

Pokud vám přežijí zacházení na party, je možné je jednoduše vyfouknout a uschovat na příště. Uvnitř je takzvaný zpětný ventil. Stačí tímto ventilem prostrčit brčko, tyčku nebo dutou slámku, zhruba 15 cm hluboko a vzduch či helium z balonku vypustit. Podobným způsobem lze pak balonky zpátky nafouknout.

Balónek nafoukněte 110cm dlouhý. Z nafouknutého balónku nesmí vejít vzduch, musí balónek zůstat tvrdý (pevný). Odtáhněte bublinu od přiléhající bubliny. Mírně ohněte uprostřed a zakruťte, tvořící se ucho.