Jak dlouho trvá vytvořit aplikaci?
Tato fáze při vývoji mobilních či webových aplikací trvá od 2 – 4 týdnů. Záleží na složitosti aplikace a připomínek od zákazníka. Současně se tvoří i architektonický návrh aplikace (jaké technologie se použijí, jaké knihovny, apod.)Šablonovitá mobilní aplikace může stát od 50 000 Kč do 100 000 Kč- Mobilní aplikace na míru od 100 000 Kč až po 3 000 000 Kč. Cenu tedy hlavně rozhoduje způsob vývoje mobilní aplikace a vývojář nebo studio, které vám aplikaci bude vyvíjet.Údržba a provoz mobilní aplikace nejsou zadarmo. Konkrétní náklady se liší případ od případu, během prvního roku cena provozu obvykle dosahuje 10–20 % ceny vývoje aplikace.

Jak si vyrobit vlastní aplikací : Aplikaci si můžete zkusit vytvořit i bez znalosti programování. Například na Google Play je ke stažení online nástroj App Builder, který tvorbu aplikací umožňuje. Na trhu je ale těchto nástrojů více. Záleží, zda chcete vyvíjet aplikaci pro Android, iOS nebo pro oba operační systémy.

Kolik stojí vyvoj webove aplikace

Kolik stojí vývoj webové aplikace

Typ Popis Cena
Jednovrstvá webová aplikace základní šablona s menší administrací od 220 000 Kč
Dvou- a vícevrstvá webová aplikace sofistikovanější systém (rezervační systémy, CRM…) od 450 000 Kč
Gigantická webová aplikace unikátní, složitější data, offline režim… od 800 000 Kč

19. 12. 2023

V čem se programují mobilní aplikace : V jakém jazyce se aplikace pro Android programují

K vývoji aplikací pro Android se nejčastěji používá programovací jazyk Kotlin (nativní vývoj) a React Native (multiplatformní vývoj).

Kolik stojí vývoj webové aplikace

Typ Popis Cena
Jednovrstvá webová aplikace základní šablona s menší administrací od 220 000 Kč
Dvou- a vícevrstvá webová aplikace sofistikovanější systém (rezervační systémy, CRM…) od 450 000 Kč
Gigantická webová aplikace unikátní, složitější data, offline režim… od 800 000 Kč

19. 12. 2023

Pokud chceme programovat pro Android, máme k dispozici mnoho vývojových prostředí: Eclipse, NetBeans, IntelliJ IDEA a Android Studio. V dnešní době je ovšem již jediné rozumné IDE Android Studio.

Jak ziskat aplikací

Opětovná instalace nebo aktivace aplikací

  1. V telefonu či tabletu Android otevřete Obchod Google Play .
  2. Vpravo klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.
  4. Vyberte aplikace, které chcete nainstalovat nebo aktivovat.
  5. Klepněte na Nainstalovat nebo Aktivovat.

Zajímejte se o věk, pohlaví i příjem budoucích uživatelů. Zjistěte více o jejich typickém chování a preferencích. Už jen volba vhodné platformy pro aplikaci vám totiž může ušetřit spoustu peněz. Doporučujeme si rovněž předem ověřit, zda lidé o podobnou aplikaci skutečně stojí – třeba pomocí průzkumu.V domácích podmínkách můžete nejen šít oblečení, kutit ze dřeva, plést a háčkovat, ale také tavit sklo, vypalovat keramiku, pájet kovy, vyrábět mýdla a dělat další úžasné věci.

Python, JavaScript, Java a C#. To jsou 4 nejznámější a nejpoužívanější programovací jazyky (zdroj: Index oblíbenosti programovacích jazyků PYPL). S každým z nich najdeš dobré uplatnění, budeš moct pracovat na zajímavých projektech a vybudovat si kariéru.

Jak se vyvíjí aplikace : Proces tvorby mobilní aplikace má tyto fáze:

  • Analýza požadavků – sem může patřit i analýza trhu či potřeb zákazníků
  • Návrh UX – tzv. uživatelské rozhraní
  • Grafický návrh aplikace.
  • Validace zadání
  • Programování aplikace.
  • Validace aplikace.
  • Testování na podporovaných zařízeních.
  • Umístění na trh.

Jaký je rozdíl mezi programem a aplikací : Aplikace je druh programu, který je navržen tak, aby byl interaktivní a poskytoval uživateli určitou funkcionalitu. Rozdíl mezi aplikací a softwarem tedy spočívá v tom, že aplikace vyžaduje interakci s uživatelem, zatímco software může fungovat samostatně bez uživatelského vstupu.

V čem začít programovat

Chci programovat, jaký jazyk si mám vybrat Python, JavaScript, Java a C#. To jsou 4 nejznámější a nejpoužívanější programovací jazyky (zdroj: Index oblíbenosti programovacích jazyků PYPL). S každým z nich najdeš dobré uplatnění, budeš moct pracovat na zajímavých projektech a vybudovat si kariéru.

Orientačně se cena průměrných webových stránek pohybuje v rozmezí 30 000 – 80 000 Kč. Velmi ale záleží na velikosti webu a kvalitě, kterou požadujete. Obecně by se dalo říct, že můžete zvolit kategorii dodavatelů low-cost, střední třídu nebo high-end.Webové stránky stojí 25 000-70 000 Kč.

To je cena za tvorbu běžného prezentačního webu. Ať už pro podnikatele, firmy nebo živnostníky. Průměrná cena více stránkového webu se pohybuje okolo 35 000-40 000 Kč. Cena jednostránkového webu od 15 000 Kč.

Kde se naučit programovat : Vyber si z možností, které ti pomohou přijít na to, jak se naučit programovat.

  • IT kurzy zdarma najdeš i na Youtube.com.
  • Super kanál s kurzy online Codecademy.com.
  • Vyber si platformu pro online vzdělávání Udemy.com.
  • Bezplatné IT návody a kurzy jsou také na Coursera.org.
  • Bezplatné návody najdeš i na w3schools.com.