Kvantování je ve fyzice proces, při kterém se klasické fyzikální objekty a veličiny popisující jejich chování nahrazují odpovídajícími matematickými strukturami kvantové teorie (např. operátory, vlnová funkce, stavový vektor, dráhový integrál apod.)Kvantová terapie pracuje s myšlenkou, že všechno kolem nás jsou energie. Je to léčebná metoda postavená na uvědomění. Je to způsob, jak měníme své tělo i realitu pomocí vlastních myšlenek. Je to způsob, jak v sobě objevit svou vnitřní sílu, pomocí které změníme vnímání svého života.Chcete-li se tento fenomén naučit a číst si sami z kvantového pole, což je vaše odvěká schopnost, ale většina lidí to vůbec si neuvědomují, tak si můžete najít mé webové stránky www.kvantovacesta.cz a tam máte možnost se přihlásit přímo do online kurzu "Čtení z kvantového pole".
Co to je kvantová mechanika : Kvantová mechanika je vedle kvantové teorie pole součástí kvantové teorie, což je základní fyzikální teorie, která zobecnila a rozšířila klasickou mechaniku, zejména na atomové a subatomové úrovni. Od klasické mechaniky se odlišuje především popisem stavu fyzikálních objektů.
Co je kvantové provázání
Pojem kvantové provázání (někdy též kvantové propletení, anglicky quantum entanglement) označuje v kvantové mechanice vlastnost dvou (nebo více) částic, jejichž kvantový stav je propojen a to bez ohledu na jejich vzájemnou fyzickou vzdálenost. Ze zjištění stavu jedné částice lze zjisti stav druhé provázané částice.
Jak se dělá kvantování : Samotná technika se velmi těžko popisuje, protože jde především o vlastní prožitek. Stručně lze říci, že buď pomocí lektora, terapeuta nebo sami sebe si dovolíte uvolnit své tělo i mysl pomocí zaměření na svůj dech. Tím se zklidní tělo i myšlenky.
Kvantová provázanost je jev, při němž dochází k propojení dvou kvantových objektů (obvykle elementárních částic) v tom smyslu, že se mohou vzájemně ovlivňovat, ať je dělí jakákoli vzdálenost. Představte si například, že máte dva provázané fotony, jeden ve stejné místnosti jako vy a ten druhý v jiné.
Superpozice je váženým součtem (složením) několika různých stavů. Pro elektron v superpozici stavů s různou energií nemá pojem jeho vlastní energie dost dobrý smysl (jeho stav neodpovídá žádné z energetických hladin v atomu). To se projeví i při pokusech jeho energii změřit.
Co je entanglement
Provázaný stav – entanglement, kvantově korelovaný stav systému dvou a více částic, v němž nemá smysl mluvit o stavech jednotlivých složek. Například z provázaného stavu dvojice fotonů nelze vyjádřit stavy jednotlivých fotonů. Značíme |AB>+|XY>, což znamená, že najdeme-li první částici ve stavu A, je druhá ve stavu B.Kvantová mechanika popisuje děje probíhající na jemné úrovni rozlišení, kdy charakteristické rozdíly akce S=∫Ldt (kde L značí lagrangián, tedy okamžitý rozdíl kinetické a potenciální energie) mezi dvěma možnými průběhy děje jsou srovnatelné s hodnotou Planckovy konstanty (ħ = 1,054·10−34 J·s).Kvantování srdcem je moderní spiritualita, jak vyléčit své tělo od nejrůznějších zdravotních neduhů, zásadně změnit svůj život a rozvinout své vědomí, které je dokonalým a spolehlivým kompasem. Proces kvantování srdcem je pro pokročilé, proto jej doporučuji absolvovat minimálně po třech terapiích osobního rozvoje.
Jiří Lexa (* 29. května 1953) je český politik, bývalý zastupitel města Třeboně, od února 2013 do ledna 2014 místopředseda Věcí veřejných a člen této strany.
Co je to kvantové provázání : Pojem kvantové provázání (někdy též kvantové propletení, anglicky quantum entanglement) označuje v kvantové mechanice vlastnost dvou (nebo více) částic, jejichž kvantový stav je propojen a to bez ohledu na jejich vzájemnou fyzickou vzdálenost. Ze zjištění stavu jedné částice lze zjisti stav druhé provázané částice.
Čím se zabývá kvantová optika : Zabývá se jevy pří vzájemném působení světla a látek. Vychází z představy o stavbě atomu, foton jako částice světla s nulovou klidovou hmotností se uvolní při sestupu elektronu z energetické dráhy. Patří sem především fotoelektrický jev, spektrální analýza a lasery. Vychází z kvantové definice světla.
Co je to kvanta
Kvantum (z lat. quantum, „kolik“) je v kvantové fyzice nejmenší nedělitelné množství veličiny, která se podílí na interakci. Převod spojité veličiny na násobek diskrétních kvant se nazývá kvantování. Například foton je kvantum světla nebo jiného elektromagnetického záření určené Planckovou konstantou.
Kvantizační šum
Pokud kvantování není dostatečně jemné, vznikají falešné kvantizační hrany (false contour effect). Kvantizační šum je dobře vidět třeba na fotografiích oblohy, kde místo jemných přechodů z jednoho do druhého odstínu modré, vidíme spíše skokovité přechody vypadající jako velké mapy.Stačí využít sílu záměru. A tím hlavním nosičem toho záměru je právě kvantová vlna. Kvantová vlna je vlastně neustálé proudění energie z našeho srdce, tedy spíše lehce přerušované proudění energie, protože jde o impulzy. Kvantová vlna přináší informaci do kvantového pole, tedy do toho prostoru tady okolo nás.
Jak se dělí optika : „Věda, která se zabývá studiem světla, světelných jevů a vidění, se nazývá optika. “ [1 str. 33] Má tři hlavní podskupiny: geometrická (paprsková), vlnová a kvantová optika.